| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place un tip mai mare decat mine cu 3 ani.ne intelegem super bine... vorbim pe mess tot timpul, avem aceleasi pareri in aproape orice domeniu... el zice ca tine la mine si eu cand vorbesc cu el, chiar simt ceva inauntrul meu.simt ca il iubesc. mi-a zis sa ma combin cu el. dar nu stiu ce sa fac.singura problema e ca. e african. ce sa fac? intreb pentru ca parintii mei sunt de moda veche si nu cred ca m-ar accepta vreodata cu el. vreun sfat? va rog

6 răspunsuri:
| Nikolas28 a răspuns:

Buna Mirela. daca tie ati place baiatul si el te place si e totul din inima da-i inainte dar ai grija mare. parintii tai nu o sa fie de acord niciodata ati spun eu. Daca tu al iubesti cu adevarat poti sa-ti formezi un viitor cu el chiar daca el de culoare. Dar inceraca sa vb cu ai tai sa inteleaga. daca ai tai nu inteleg asta e.Important ca tu sa fii fericita .fericita.ati urez mult noroc. pa

| mirela25 a răspuns:

Si prietena ta era tot "colorata"? eu nu cred ca ai mei ar accepta sa aiba asa ceva in casa lor... daca ar face asta, as avea curaj sa ies si cu el in orasul unde locuiesc eu, chiar daca toti m-ar considera o parasuta. dar altfel...

| DarkAngel_2941 a răspuns:

Pai daca tu esti fericita ca el dc nu?winking pana la urma o sa inteleaga si parintii u, si la me a fost la fel ca prima mea pretena dar le-a trecut ca timpu sper ca te-am ajutat big grin

| gabi115 a răspuns:

3 ani nu este o diferenta mare de ani... deci nu e problema.

| larry_6465 a răspuns:

Daca el te iubesc, tu il iubesti, de ce sa eziti?
daca parintii nu sunt de acord incearca sa ii convingi, daca ii iubesti cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai. daca chiar il iubesti. ar trebui sa fii cu el.