| Gasy a întrebat:

Mie imi placea de o fata si mi-a zis ca si ea ma place si am intrebat-o daca vrea sa fie prietena mea si m-a refuzat dar mi-a zis ca ma place deci si a batut joc de mine sau ce?

Răspuns Câştigător
| Ale14me a răspuns:

Cred ca nu i-am placut felul in care ai intrebat-o, daca te-a refurat desi ti-a spus ca te place, sau se lasa greu (din demnitate,, nu cumva sa cedeze asa din prima" ) nu te lasa mai insista si stai linistit ca nu si-a batut joc de tine. Sper ca te-am putut ajuta happy mult succes!

1 răspuns:
| CosBin a răspuns:

E posibil sa fi "paltonul de vreme rea", este posibil sa te fi luat la misto, sau este posibil sa te placa ca un amic, sa nu fie atrasa de tine.