| anonim_4396 a întrebat:

Mor de dorul lui,si el de dorul meu,nu mai stiu ce sa fac, a plecat acu 2 zile si se intoarce peste o lunaacryingvreau sa il iau in bratesad,sa il pup non stopcrying. dati'mi sfaturi ce sa fac sa'mi mai treaca,noi vb pe mess,tel,la web dar nu e totunaaacrying(((((((((.Imi vine sa plang de fiecare data cand imi amintesc tot ce am facut cu el si asta e in fiecare secunda a zileiicrying, simt ca nu mai rezist.

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Te gândești că și el simte la fel ca tine...și lui îi este dor. Pentru asta, o să treceți împreună peste toate. Mai bine te liniștești.

| BellaBlack a răspuns:

Pai pana se intoarce apuca-te de vizionat filme sau iesi in oras...relatiile la distanta nu sunt bune, ar fi bine sa iei o decizie in privinta asta

| Alllllexandra a răspuns (pentru BellaBlack):

Nu pot sa ma despart de el, il iubesc prea mult.Chiar n'am ce face in privinta asta.

| ellenushka03 a răspuns:

V-ati despartit, sau de ce a plecat?

| Alllllexandra a răspuns (pentru ellenushka03):

Avem o relatie la distanta, iar acu 2 zile ne'am vazut prima oara fata in fata, nu e din Romania, e din Italia. da a avut drum spre Iasi si s-a oprit la mine sa ne intalnim.

| ellenushka03 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Incearca sa stai cu prietenii, sa nu fii in orice caz singura ca sa nu iti mai zboare gandul la el.Si chiar daca te vei mai gandi la el nu va mai fi la fel de dureros, cu prietenii mai razi, te distrezi, te relaxezi

| TeoHA a răspuns:

Incearca sa iti ocupi timpul si mintea cu diferite activitati. Sport, desen, citit, gatit etc. Te va ajuta cu siguranta! Vei vedea ca timpul trece mai repede.