| adytzu_1864 a întrebat:

Ms frumos pentru sfaturi.
Treaba e in felul urmator...ca vreau sa iau o pauza de amandoua... tipa cea noua... a zis ca bine, mai greu,... dar a zis... dar E... a zis ca nu... a zis ca nu o mai iubesc... ca nu ma mai intereseaza de ea, k altfel nu as mai sta pe ganduri, k inainte dupa ce ne certam ne impacam...si uneori ma rugam de ea... dar eu tin mult la ea, ma doare si ma simt tare prost mai ales cand stiu ca plange, si ca nu mananca...etc...dar nu vrea sa luam o pauza, sa ne punem gandurile in ordine? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Daca te mai gandesti mult le pierzi pe amandoua laughing
ti-am zis...parerea mea e sa ramai la E...
Acum.decizia e a ta big grin happy

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu cred ca te manipuleaza E.

mlm
| mlm a răspuns:

Vezi plansul este arma sensibila care pot lupta femeile impotriva barbatilor, ai face sa devina mult mai sensibili, tu esti in masura sa decizi ce vrei sa faci, daca crezi ca vrei sa mai incerci fa-o, dar daca va veti desparti oare nu iti va parea rau ca ai pierdut fata cu care ai fi putut fi fericit! Bafta multa si alegerea este numai a ta, noi iti putem da doar un simplu sfat prietenesc.

| Silvia a răspuns:

Si...la pauza aiaoh go on
Ca s`ar putea ca pauza aia sa devina prea lunga...big grin

| andrelina a răspuns:

Ce sa faci?! Sa fii si tu inselat de prietena ta si sa vezi cum e sa stii ca are 2relatii in acelasi timp! Ti-ar pica bine?! Nu cred. O iubesti pe E, dar esti dezorientat. Du-te o luna undeva, departe de ea! Daca o sa-ti fie dor de ea, o sa spui ca nu-ti mai trebuie pauze cat oi fi si oi trai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te simti prost vezi ca e periculos.foarte multi au ramas asa.ai mare grija.