| Ramon_1262 a întrebat:

Multe Raspunsuri VA ROG! Sall.acum cateva zile au fost zilele calafatului (sunt de pe langa calafat) acolo m-am intalnit cu o fata o cunostinta comuna cu ceva prieteni. n-am plimbat aman 2 toate cele 3 zile (vineri, sambata, duminica) adica venea peste tot cu mine pana la urma vineri seara am :* dar nu stateam cu ea.sambata iar am mers la zilele orasului tot asa a fost cu mine peste tot seara tot asa am fost aman2 in parc pe langa dunare a fost frumos si iarasi am pupat-o de mai multe ori. Duminica la fel am fost cu ea si seara cand era sa plec am sarutato mult mult.chiar daca nu stateam cu ea.Acasa insa la tel nu rasp la sms deloc pe mess nu intra.cand intra nu prea vb ce are? dar cand ma duc la calafat se comporta super. Ce se intampla.Raspunsuri klumea nu aiureli va rog fundita

1 răspuns:
| FoarteLetargic a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa fie cu tine, da-i un sms sa te sune sau ceva. Nu mai sta, intreab-o.
Succeswinking