| BlueHusky a întrebat:

Multumesc pentru raspunsuri.Refacem intrebarea : O femeie / fata este mai sexy cu lenjerie sau fara?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie.
Şi, clar fără!

| Crisu a răspuns:

Pai bine, depinde si de cum gandeste baiatul/barbatul, si ce inseamna sexy pentru el.
Eu una (gandind ca un baiat) vad ca o fata este mai sexy in lenjerie, deoarece chestia asta face sa para totul mai misterios.
Acum nu stiu cum gandeste un barbat, dar majoritatea probabil or sa spuna ca fara.De regule cuvantul "sexy" la asta se refera.Valoarea asta o au pentru ei, insa nu este chiar asa.

| gigiro a răspuns:

O femeie este mai sexy cu lenjerie, dar despre o femeie poti sa spui ca este frumoasa, numai cand face baie, fara nici un artificiu. Deci alege intre sexy si frumusete.

| glamour a răspuns:

Cu lenjerie, e mai misterioasa asa. Insa tot ce e frumos trebuie dezgolithee hee Cand vine vorba de sex cred ca lenjeria intima e facuta sa fie data jos cat mai repedelaughing

| A12NDRA a răspuns:

Dupa parerea mea, chiar daca sunt fata, eu cred ca ar arata mai bine cu lenjerie pentru ca atunci este mai misterioasa iar cel care o priveste isi imagineaza cumva cam cum ar arata.
Nu stiu asa zic eu ca ar fi in mintea unui barbat.

| cristinaiub a răspuns:

O femeie e fumoasa oricum cu si fara lenjerie, depinde de gusturile fiecaruia

| Dεεαღ a răspuns:

Cu lenjerie este mai sexy pentru ca baieti/barbati sa poata sa-si imagineze

| SuperEu_8198 a răspuns:

Cu lenjerie... =p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza fizicul si gustul persoanei care ovede!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara