| M@dy a întrebat:

Care-i cel mai sexy tip de lenjerie intima in ochii barbatilor?

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Iti zic eu ca nu lenjeria intima ii da pe spate ci ce se afla dedesubthee hee

lolita
| lolita a răspuns:

Al meu prefera chilotei tip pantalonas din dantela si top tot din dantela, nu se vede totul din prima si este mult mai sexy.

| SlobodLaGura a răspuns:

Lenjeriile comestibile! uhh. daaa auch! hmm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniela, destul de aproape laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un boxer alb si un maiou alb. ajustate perfect pe corp.problema e ca nu toti sunt manechine, mai sunt si barbati trasi printr-un inel, din ala de la... butoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e un suten rosu in chis pe humate de piept si o pereche de bikini pe talie joasa
pe mine a functionat

| AdrianaBacescu a răspuns:

Tanga si G-string

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Vrei sfatul meu?

ori iti iei decat chilotii si cu mainele pe langa sani ori iti iei decat sutien si cu mana pe acolo laughing

| ana17 a răspuns:

Le place mai mult farabig grin

| CarissaCollection a răspuns:

Lenjerie intima de la Carissa Collection
http://carissa.ro/