| andytza a întrebat:

De ce in viziunea barbatilor/baietilor o femeie sexy este una nuda, eventual in lenjerie intima, sau imbaracata dar care ofera posibilitatea de a se vedea totul? Baieti, nu ati vazut niciodata o femeie sexy dar imbracata decent?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ba da, sunt vreo doua profesoare la 20 si ceva de ani la scoala mine, care se imbraca decent, dar tot il trezesc pe Gigelush...
Deci nu ai dreptate.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru mine personal "sexy" nu prea are de a face cu nuditatea. Eu zic, ca suntem sexy (indiferent de gen) prin atitudine, comportament, felul de a gandi, de a vorbi... abia dupa urmeaza aspectul fizic.
Iar pentru ca barbatii (majoritatea) iubesc cu ochii, pentru ei nuditatea este egala cu "sexy". Saracii de ei, nici nu stiu ce pierd - toate esentele se ascund in interior...

kratos
| kratos a răspuns:

Nu generaliza. Toate femeile sunt sexy in felul lor, dar conteaza felul in care arata acest lucru.

| albastrel a răspuns:

Unele femei sunt sexi orice ar purta...altele in schimb nu reusesc sa fie sexi nici macar dezbracate...prietenul meu si nu numai ma considera sexi orice as purta... big grin

| demonel a răspuns:

Mie sincer imi place o femeie care sa fie dragastoasa cu par lung si iubitoare dar chestia cu nudul e o banalitate pentru mine

| hândel a răspuns:

Sexy si porno nu sunt sinonime.winking

| stefytm a răspuns:

Asta ne excita pe noi barbatii mai multbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca asta inseamna sexy, cat mai putina textila!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut femei frumoase, imbracate decent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intreba asa cev ak sunt sigura ca stii deja raspunsul atata minte au si ei daca neuronii n ii duc atat de departe incat sa vada mai departe de aparenta n ai ce discuta cu ei

| buli a răspuns:

Sa stii ca am vazut. Dar nu stiu astia suntem noi. Ne place sa vedem tot, sa detinem controlu:X.