| unknow a întrebat:

Nane sau puya? thinking voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Johnny_3066 a răspuns:

Respek7 NAne :X

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Puya.

| unknow explică:

Nu pot spune decat : RESPEKT, Nane! respect!/...

| BRG a răspuns:

Nane e super fata

| Mynewlifestyle a răspuns:

Sti NANEEEEEEEEEE pentru ca puyahappy nu are versuri originale si deja pare cocalarwinking

| devilll a răspuns:

Sunt doua stiluri diferite
puya

| xXCrystyanXx a răspuns:

Tot ce canta Nane vine din sufletul si intamplarile lui.Ma indoiesc ca versurile lui Puya sunt la fel.Totusi, trebuie apreciat si Puya pentru ceea ce face, nu e tocmai un lucru usor.Eu il prefer totusi pe Nane.

| liviu89 a răspuns:

Doi cacati laughing

| BoBBy a răspuns:

Nane

| Ombladon1 a răspuns:

Nane big grin. Puya a devenit comercial, da-l dracu ca ii un fraier. Cand era La familia era foarte tare, acum numai bani are in cap.

| Dxi a răspuns:

Sincer? ambii. doar ca nane nu e asa comercial precum puya, versurile lui nane sunt mai din suflet decat ale lui puya. nane e doar un cantaret de hip hop, puya are concerte, e cunoscut de aproape toata Romania, mii de fani, mii de vizualizari, nu se prea compara.

| JusTxMe a răspuns:

Nane:X

| annammaryya a răspuns:

Ambii love struck

| nobody_1518 a răspuns:

Amandoi.De ce? Pentru ca Nane scoate versuri din suflet, traieste ce canta si ce pune pe foaie, pe cand Puya...are si el melodii frumoase, trebuie sa recunosc ca ascult si Puya si Nane. :d

| raresel a răspuns:

Naneeeelove struck

| bogdan_6209 a răspuns:

Eli din timisoara... ambi ratati

| Angels a răspuns:

Amandoi kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nanelove struck

| NeKuLetzZz a răspuns:

Nane ->>> the best

| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

Ambiiiiiiiiiiiiiii

| nykku a răspuns:

Puya :X

| dexter13 a răspuns:

Niciunul amundoi sunt naspa, imi placea nane pana cand a scot melodia aia La La La care este FURATA dupa kanye west-cant tell me nothing... si puya? rolling on the floor puya e manelist e un pitic manelist.