| pussycat_6523 a întrebat:

Ne-am cunoscut in noiembrie.eu nu am vrut sa ma intalnesc cu el, dar el tot a insitat.pana la urma ne-am intalnit si de atunci pot zice ca m-am intalnit cu el. vreo 2 saptamana ne-am tot intalnit ma suna aproape zilnic, apoi a disparut. l-am intrebat ce s-a intamplat si el tot imi zicea ca are multe probleme la serviuciu si ca nu stie daca e pregatit de o noua relatie.In ianuarie l-am sunat din nou si a fost de acord sa ne vedem. dupa aia nu l-am mai sunat dar m-a sunat el dupa o saptamana ca vrea sa ne vedem si ca astepta sa il mai sun.sambata trecuta am fost la el si pentru prima oara ne-am culcat, de atunci au trecut 3 zile si nu ma mai sunat.stiu sigur ca ii place de mine si ca sa simtit foarte bine. ce sa fac? sa il caut eu? sau sa astept? va rog ajutati-ma.imi place foarte tare de el...

3 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Pai suna-l de ce sa nu il spuni? Cauta-l daca te intereseaza de el, pana nu se intereseaza alta.

| valyalexia a răspuns:

Asteapta sa te sune el. daca nu te va suna imi pare rau ca te dezamagesc cu raspunsul meu dar doar asta vroia de la tine SEX.in cel mult o saptamana daca nu a rasp, doar sex vroia de la tine. daca te cauta inseamna ca simte ceva pentru tine dar chiar are probleme.:*:*:*succes

| allexutzza a răspuns:

Scuze dar ar trebui sa te gandesti de doua ori inainte sa faci un pas exista doua posibilitati exista posibilitatea ca el chiar sa aiba probleme sau exista posibilitateadoar sa te fi amagit tu trebuie sa iti dai seama din comportamentul taw...am si eu o experienta asemanatoare doar ca difere in cateva mici detalii e decizia ta daca vrei sal suni fa-o dar ceerei anumite explicatii si nu il lasa sa te ia de fraiera cum fac toti barbatii in general