| Alinutza_6937 a întrebat:

Ne-am cunoscut la o nunta acum aproape 3 ani. vorba vine ne-am cun ca abia am legat cateva cuvinte, in sfarsit m-am indragostit de el doar pentru ca ma privea asa frumos non-stop si pentru faptul ca m-a invitat la dans pe o mel de dragoste.ma gandesc de atunci la el mereu am stat cu alti baieti si tot la el mi-e gandul. ne-am mai intalnit pe strada dar totul se rezuma la un simplu buna si la faptul ca se uita dupa mine foarte mult timp, imi da o gramada de semne ca ma place.si in fiecare an de vreo 3 an incoace pe 30.04 il vad mereu fara sa fie planuit ceva ne intalnim pe strada, anul asta uitasem.dar azi cand am iesit din casa.l-am vazut iar, dupa 8 luni in care nu-l mai vazusem..deci tot in apropiere de 30.04. Il uitasem, sau cel putin asa credeam..am prieten.dar cand l-am vazut azi( era cu o fata, dar nu dadea semne ca ar fi impreuna), m-au apucat din nouu sentimentele alea..nu stiu e sa mai fac. dati-i un sfat..il vad ff rar dar cand il vad simt ca innebunesc!

3 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

E clar, tu faci misto de noi, in alta intrebare dai alte date

| SentimentalConsil a răspuns:

E clar ca tu faci misto de noi, in alta intrebare dai alte date

| OXI023 a răspuns:

Nu lasa inima si sentimentele sa te controlze sper sa intelegi nu prea ma simt bine sa-ti explic. bafta