| ndn a întrebat:

Ne cunoastem de ceva timp...imi place de el. da semne ca si el e atras de mine, dar e un pic timid.credeti ca ar fi o imprudenta sa incerc sa-l sarut? ma gandeam ca poate asa aflu ce simte, in functie de reactie...

baieti...astept pareri din partea voastra.
multumesc.

8 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

De ce nu incercii sa ii spui ca il placi ar fi mai bine mai tarziu sarutul intaiii zii ca il simpatizezi de genu.
Succes

| wannabe a răspuns:

Fii foarte vorbareata cu el, cerei mereu parerile, fa-l sa vorbeasca, discutati mai mult despre cei place lui, si usor intreaba-l daca ii place de tine, termina totul cu un sarut.

| selecta a răspuns:

Eu vad timiditatea ca un zid inutil in interactiunea dintre oameni dar in fine lasand filosofia la o parte tind sa-ti sugerez urmatorul lucru: incearca tu sa-i dai mici semne care sa sugereze simpatia ta fata de el fiindca asta l-ar ajuta foarte mult, ar mai prinde curaj ce Dumnezeu dar ai grija nu intrece masura ca-l vei speria avand in vedere personalitatea lui sensibila, te-am pupat bafta hai ca sunt sigura ca nu va dura mult timp si-l vei avea la picioare tale pe baiatul respectiv

| daniella_4528 a răspuns:

Inceraca sal saruti daca tu esti mai indrazneata ca unii baieti te plac si nu ti pot spune asta iar altii doresc sa te sarute dar nau putere, asta acei timizi, insa daca tu il vei saruta prima el mereu te va saruta primul...Mult noroc...

| betty17 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il saruti...cine stie cat va mai dura pana isi ia el inima in dintilaughingfa-o nu ai ce pierde.numai suntem pe vremea bunicii cand baietii trebuie sa faca neaparat primul pas

succes

| Rezzo a răspuns:

Un sarut nu a omorat niciodata pe nimeni, plus ca incercarea moarte n-are. Ce nu te omoara, te intareste. tongue Eu zic sa incerci dar sa si vorbesti cu el, comunicarea este foarte importanta.

Bafta

| yodeiutza96 a răspuns:

Daca e timid mai dai timp, asteapta sa faca el primul pas parerea mea Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine du-te si vorbeste mai mult cu el, discutati mai mult, sa nu faci vreo greseala incercand sa il saruti!(poate va crede ca esti usuratica)happy