| Allina1 a întrebat:

Neata. Pai. uitati in ce dilema sunt sad pai eu eram cu un baiat ...si intro zi glumeam ca pot sa stau o zi fara el ...si el s.a cam suparat.dar nu ma bagat deloc in seama ...si pe fb nu raspundea la mesaje si pana la urma l.am intreabat daca mai vrea sa fie cu mine...si el a zis ca ma tin in suspans... urmatoarea zi nu mi.a zis si nu m.a bagat in seama ..si de la colegi am aflat ca nu mai vrea sa fie cu mine..si l.am sunat, i.am scris si nu mi.a zis de ce nu mai e cu mine...nici la altii nu a zis, nimeni nu stie ...probabil place pe alta? Bine...dar de ce nu a zis direct ca nu mai vrea sa fie cu mine? Sau de ce nu zice care e cauza? o.O cum pot sa il recuceresc? In fine. povestea e mai lunga dar... Va rog nu raspuneti cu chiestii de genu ca sa il las in pace... Cel mai bun raspuns primeste funda. ..mersii :* va rog e urgent!

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,nu avem cum sa iti raspundem decat cu : lasa-l in pace. Pentru ca asta e singura solutie la comportamentul lui. Daca vroia o relatie cu tine nu se indeparta, chiar pentru o mica gluma.

Răspuns utilizator avertizat
| Catalina31 a răspuns:

Tu nu ai facut nimic rau, el doar a gasit un motiv pentru a se despartii de tine, un motiv care nu este plauzibil, nu merita sa te mai umilestii si sa il sunii sau sa incerci sa il recuceresti pentru ca nu merita! poate place pe altcineva, sau potii fi si tu devina fiind prea stresanta sau nepasatoare si nu a vrut sa iti spuna direct, si s.a folosit de motivul asta! Sper ca te-am ajutat :* fundasmug?