| rusua500 a întrebat:

Neața TPU, Am o nelămurire când mă masturbez mă termin cam repede bineînțeles dacă mă uit la 1/2 filme pentru adulți și îmi este frica sa nu mi se întâmple și când am sa fac dragoste adică să nu mă țină nici macar un minut.
Sunt virgin.

Răspuns Câştigător
| Eduard196 a răspuns:

Atunci nu o mai face.
Daca vrei sa nu ajungi sa ejaculezi rapid scapa de masturbare si de filme porno pentru ca te afecteaza prin faptul ca iti creste foarte mult apetitul sexual

| TamyMpower a răspuns (pentru Eduard196):

O sa rupi laba in 2

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti inca foarte mic, de aceea te-am sfatuit si in alta postare sa ai rabdare cu tine si cu cucul ala, sa mai cresteti si in timp, vei capata experinta si iti vei putea controla si erectia.

| Emilian65 a răspuns:

Daca te tine jumatate din durata unui film nu este repede.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca atunci cand te masturbezi sa nu te mai uiti la filem xxx si sa dai mai lent gandindu-te la altceva, usor, usor vei ajunge sa tii mai mult, sau cand iti vine sa ejaculezi te opresti pentru cateva secunde si continui lent iar.

| AlexSalling a răspuns:

E ceva normal. Daca te vei masturba incet vei vedea ca vei intarzia ejacularea.

Răspuns utilizator avertizat
| fierdecalcat a răspuns:

Este super normal!
daca dai **** ca disperatu normal ca termini repede!