| ToNy-.- a întrebat:

Niste ajutor happy please
salut happy sunt antonio, sau mihai happy 1 din numele astea 2 imi puteti zice, am si eu o problema, problema urmatoare este happy eu de curand de cand a trecut vacanta happy nu stiam sa sarut sa-mi fac o gagica nimic.acum de cand a inceput vacanta am observat ca toate fetele ...care le dau atentie si care nu prea le dau au inceput sa ma placa...happy si sunt cu multe fete in momentul asta dar in primul rand am una happy principala va dati seama happy
si as vrea sa stiu cum e sa faci french kiss happy si cum se practica?
niste pasi happy va rog frumos am 13 ani, bucuresti happy multumesc anticipat tongue

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, fi natural, totul vine de la sine, nu cred ca tebuie sa practici inainte, pentru ca atunci cand vei fi cu o fata si va veti saruta, veti avea un sarut propriu, fiecare are un mod de a saruta, deci stai linistit ca vei invata impreuna cu partenera ta.

7 răspunsuri:
| roxy_5007 a răspuns:

Antonia hai in parca in buc ca te invat eu dar ai grija sa nu te prinda prietenul am 19 ani :pe

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

"si sunt cu multe fete in momentul asta"
nu vr sa fi si cu minesmug? feeling beat up

ps:am acte-n regula!

| titusfresj a răspuns:

Teoretic: Dupa ce-i atingi buzele, apasa-le un pic mai tare; in acelasi timp mangaie-i obrazul si du-ti usor mana catre ceafa ei. In timpul asta, nu uita sa inchizi ochii, pentru ca fetele cred ca atunci cand te saruti cu ochii inchisi de fapt te gandesti la alte lucruri, si mai placute, si se simt jignite daca nu o faci; in schimb, daca te saruti cu ochii deschisi, fetele cred ca-ti zboara mintea la altceva si ca nu-ti place sa te saruti, si vor avea grija ca sarutul sa nu se mai repete. Asa, sa revenim. Ii apesi deci buzele mai tare si ii mangai ceafa. Ea va fi emotionata si va uita sa mai respire. Dar cand i se termina aerul din plamani va fi nevoita sa respire din nou si va intredeschide gura. Multi incearca atunci sa isi strecoare limba in gura deschisa, dar este gresit. Cel mi bine, cand ea isi intredeschide gura, este sa ii musti usor buza de jos. Si asta ii va placea foarte tare, si va inspira si mai mult aer, rezultand un suspin de placere. Si dupa ca suspina poti sa ii apropii capul si mai tare de al tau (iti amintesti ca mana ta stanga ii mangaie ceafa, nu-i asa?); si in timp ce ii apropii capul de al tau iar ea inspira aer pe nas, in sfarsit poti sa impingi limba afara din gura, sa ii atingi buzele cu ea, apoi dintii si abia dupa aia sa atingi varful limbii ei. In timpul asta, mana ta dreapta de pe soldul ei trebuie sa o traga mai aproape de tine. Si in acel moment mana ei stanga se va aseza pe spatele tau, iar mana dreapta pe ceafa ta, si ambele te vor trage mai aproape. Si-atunci stai cu ochii inchisi si nu te mai gandi la nimic, pentru ca buzele si limba ta vor sti si singure ce sa faca.
Si la sfarsitul sarutului, dupa ce-ati deschis amandoi ochii, trebuie sa te uiti in ochii ei si inainte ca ea sa intre in casa trebuie sa ii spui ceva frumos, la care ea sa se gandeasca toata seara si pentru ca sa nu te uite.
Practic: totul vine de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:5gio-mTa4rEJ:...lr=lang_ro

Aici ai toata tehnica, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine happy nu te happy mai poate happy ajuta nici happy dracu' happy. Esti un happy caz pierduthappy. Nu ai happy pentru ce. tongue

| ToNy-.- explică:

Mersi happy

| ToNy-.- explică:

Ms de ajutor