| RasHid a întrebat:

Salut tuturor, am aproape 14 ani, sunt cu o fata cu un an mai mica.Nu prea stiam "French Kiss" aseara am incercat si nu prea mi-a reusit, adica nu prea prind ideea acestui sarut, mi-l poate explica cineva?

Răspuns Câştigător
| albertcraiova a răspuns:

Pai voi incerca sa iti zic.cand va pupati incearca sa deschizi gura un pic mai mult si bagai limba de ex atingeti-va limbile amandoi sau musca de buza in timp ce o pupi sau freacati limba de buzele ei cand te pupi cu ea.bft

5 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Cind te sarutzi casca gura putin mai tare si bagai limba in gura ei...

| Patry a răspuns:

Uite un site din care inveti sa saruti

http://www.codrosu.ro/......tat-video/

Sper ca te-am ajutat Paa!

| euionutz a răspuns:

Chestia asta e de moda veche ...incearca "hungarian kiss".ai sa faci ravagii

| Kirilovici a răspuns:

вот же дети толька што молоко сасали а ишё думают о сэксе вам ни слишком рана задать такие вопросы?

| RasHid explică:

Am incercat prima oara,dar nu stiu ce s-a intamplat m-am pierdut complet adica, am uitat sa inchid ochii si nu stiu ce s-a intamplat, ptc s-a terminat destul de repede