| sarahhh2709 a întrebat:

Noaptea trecută am făcut sex neprotejat cu iubitul meu. Am utilizat lubrifiant, dar nu am fost satisfăcută. Cum sa ii spun asta intr-un mod drăguț?

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Comunicarea este cheia happy vorbeste cu el deschis despre ce iti place si ce nu. Daca nu vorbiti despre asta, nu o sa stiti lucruri unul despre celalalt. Ar trebui sa va cunoasteti mai bine.

| RAY a răspuns:

Daca e genul nu-mi pasa de tine si de mine e aiurea, nu-i spune asa ca barbati nu recunosc ca au gresit spune-i ca vrei sex oral

| mihai69 a răspuns:

Simplu: iubitule, ție ți-a plăcut? Că mie așa mi s-a părut... happy nu de alta, dar eu am nevoie de ceva mai multă acțiune ca să ajung la culmea plăcerii. Înțeleg dacă nu te poți controla și termini mai repede ca mine, dar hai pe urmă și acționează cumva (un oral ar fi super!) ca să pot și eu să termin! Și n-o să regreți... am și eu ceva pentru tinewinking

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i adevarul, ca sa stie cum sa te satisfaca data viitoare.

| minrest a răspuns:

Simplu. Ii spui doamnei de la farmacie ca lubrefiantul recomandat de ea e de calitate, dar nu se potriveste pentru tine.

| SG1995 a răspuns:

Propune-i să-ți facă o partidă de sex oral. Va fi de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu te satisface: lubrifiantul sau iubitul?

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

O adolescenta cu libido ridicat are nevoie de lubrefiant. Interesant. Coroborat cu celelate intrebari ale userului, cred ca e vorba de un troll de sex masculin, care habar n-are despre sex.

| gazza01 a răspuns:

Eu una sunt de parere ca lubrifiantul are o parte din vina! Dar ce anume mai exact nu ti-a placut? Durata sau intensitatea? big grin

| AnonymGirl2017 a răspuns:

Iubitule, sincer as vrea putin mai mult sex, as vrea daca poti sa ma aduci la orgasm... Vrei? -Sigur nu va refuza! Incearca sa vorbesti cu el asa cum stii ca il excita si ca ii place.