| mjforeverforever a întrebat:

Noaptea trecuta nu prea am dansat, pentru ca erau multe manele. fata pe care o plac a dansat toata noaptea si nu prea am vb macar crying. Diseara ce sa fac?! I-am si spus mai demult k o plac, dar n-am mai vb despre asta

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Incearca sa dansezi si tuh sau macar sa vb cu ea fai cinste cu ceva(suc, bere) si vb cu ea. daca se uita la tine cand danseaza si daca vb cu tine te place. intreab-o daca vrea sa fie cu tine.

| Darkness1 a răspuns:

Pai incercati sa vorbiti ca sa te lamuresti daca ei nu ii place de tine atunci renunta...dar macar nu ramai cu indoiala ca nu ai intrebat-o