| Andrew001 a întrebat:

Noroc all, cine imi poate spune cum sa creez o atmosfera romantica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu cine este intalnirea romantica. Tu trebuie sa o cunosti pe fata si daca ii plac trandafiri ceva frumos cu trandafiri un cadou vorbe frumoase un fobi de-al ei sa va uitati la un film si cel mai important nu lua tel la tine mai bine il stingi si sa nu fi deranjat, in aer liber pe patura, fai o poezie.

2 răspunsuri:
| BLUEishot a răspuns:

Http://www.zuum.ro/pagina.php?id=965 voteaza:P

si e usor : :> pui petale de trandafiri pe o masa lumanari si sa nu se vada o faramitica de lumina :>

sau il duci afara si va uitati la luna 8->

sau va uitati la apusul cel frumos :> exista mai multe modurI:P

| ILoveRockelle75 a răspuns:

Ce a zis ankaa + sex e perfectwinking
bafta! \m/