| cristin4ik a întrebat:

imi spune cineva please cum sa creez videoclipe? sau poate stiti vreun site happy

4 răspunsuri:
| Neverplayer a răspuns:

Un program bun e FRAPS, dar si HyperCam e bun, WindowsMovie Maker e urat, rauu.

| xSK1N3Tx a răspuns:

Buna. Poti face un videoclip cu FRAPS si HyperCam si dupa ce ai facut videoclipul ii poti pune poze....cu programul MuveeReavel.

| cristin4ik explică:

Mersi mult, dar eu as vrea mai mult un site online daca este si daca stie cineva

| cati21 a răspuns:

Poti face videoclipuri cu Microsoft Movie Maker... Daca nu il ai download nu se poate... happy