| NuConteaza2957 a întrebat:

Noroc!

Ce inseamna atunci cand o fata care iti spune ca te iubeste (in mod serios) si care la distanta de cateva luni fara sa fie suparata ii spui din nou ca o iubesti si iti spune ca prefera sa o urasti ca sa nu iti faci rau?

Despre ce este vorba? Bine sau rau?

Ms

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate fi de bine in sensul ca iti atrage atentia sa stai mai mult cu ea, de rau poate fi ca o fi incercat sa te insele.

| NuConteaza2957 explică (pentru MihaiNicu23):

Eu nu sunt in relatie cu ea, problema mea este ca ea da semne ca ar vrea, insa de fiecare data cand vreau sa o scot afara sau sa fim undeva doar noi doi, ea da inapoi.