| angelina_1111 a întrebat:

Nu am mai facut baie de 3 saptamani, toti apropiatii mei se indeparteza cand ma apropii, eu vreiam sa vad ce se intampla cu pielea mea daca nu ma spal si adevaru e ca mi-au iesit ca niste bube pe piele...credeti ca as putea murii? fundabig grin

11 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Nu mori draguta, dar s-ar putea sa ramai fara prieteni, sa nu mai vrea nimeni sa stea prin preajma ta. Inteleg, s-a scumpit apa, dar nu cu mult.straight face Du-te si fa un dus, ceva, cat mai repedewinking Si presupun ca bubitele ti-au aparut din cauza stratului de."jeg", pe care l-ai acumulat.

| alylove15 a răspuns:

De cand s-a mutat T/A la D/S?

Răspuns utilizator avertizat
| antonG a răspuns:

Stai linistita nu ai cum sa mori daca nu te speli 3 saptamani. Se zice ca regele Ludovic al XIV-lea, in ciuda bogatiilor nemasurate si puterii nelimitate, ura apa atat de mult incat a facut baie de doar trei ori in viata. Prima data a fost cand s-a nascut, iar celelalte doua le-a facut la insistentele medicilor. Nici Henric al IV-lea nu era mai prejos. Nu se stie de cate ori in viata o fi facut baie, dar cert este ca Maria de Medicis, a doua sotie, a lesinat la prima intalnire... Iar in noaptea nuntii a trebuit sa se stropeasca din greu cu parfum pentru a rezista alaturi de el in noaptea nuntii.

| ZEU93 a răspuns:

De murit nu, dar din cate stiu s-ar putea sa apara ciuperci

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Du-te in p***da mea sa te speli ca puti!:-&

| Iulitta a răspuns:

Ce lenesa esti, sa nu te speli 3 saptamani. Cumva ai vrea sa mori si nu stii cum? Aiurea. Daca mai stai asa cine stie, te pomenesti cu o boala de piele de care ai putea scapa cu greu.

| SexyAnon a răspuns:

rolling on the floor))))))
Nu vreau sa stiu cum mirosi big grin.

| degette_1911 a răspuns:

laughing))))) ai gresit sectiune unde ai postat, morga era mai jos sau incearca urmatoarea usa este baia, fa un dus ca puti laughing

| Anonima1_1208 a răspuns:

Nu mai ai mult de traitrolling on the floorrolling on the floor

| angelina_1111 explică:

Era o intrebare la caterink...am mai postat una tot asa aiurita sa vad ce raspunsuri primesc si adevarul este ca am ramas socata cum pot unii oameni sa ia in serios intrebarile mele tampite laughing) oricum mi-au placut raspunsurile voastre o sa priiti fundalaughing