| papushicata14 a întrebat:

Nu e o intrebare asa de importanta.Dar spuneti-mi si mie cui i-ati spune TE IUBESC, dar nu ai curaj? Cel mai frumos raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| JeffRider93 a răspuns:

Eu i-as spune fostei mele iubite, pentru. ca ceea ce am simtit pentru ea n-am mai simtit pana acum.E un sentiment placut pe care nu-l simti pentru oricine sau pentru orice.Si,daca as putea, m-as intoarce la ea.Dar, e cu altu deja :[ Sper ca ti-am raspuns cum trebuie :]]

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand esti tanar, iti poti permite sa spui multe prostii, pentru ca nu ai proprietatea cuvintelor. In plus, aceste cuvinte gen "te iubesc" se spun pe banda rulanta, se poarta, e cool. Mai tarziu, vei rade singura de prostiile spuse.

| h3r a răspuns:

Mă tentează.

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Fetei(in cazul tau baiatului) pe care o iubesc si desigur lui MAMA

| crash15 a răspuns:

Are vara-mea u vecin blond, inalt cu ochii verzi. :X Si mai are si un caine! Cum sa nu-ti placa un baiat cu un caine? Il stiu din clasa a trei-a, parca. Dar mereu am fost numa prieteni si facem misto unu' de altu'.