| anonim_4396 a întrebat:

Am si o intrebare cum gasesc un id de metin2 al unu-i player?, fara sa sparg baza de date, pot sa o gasesc in cmd, daca da spuneti-mi si mie care e comanda acea! Va rog frumos cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai cea mai vaga idee ce e cmd la ce foloseste cum si unde sunt tinute id urile samd?

| DieterBortscher a răspuns:

Nu cred ca il poti afla, doar daca ti-l zice. Dar, cateodata, poti gasi playeri care sa aiba id-ul la fel ca cel din joc (cum sunt eu)
SALL!