| ursachy a întrebat:

Nu este ceva ilegal ca providerul tau de internet sa vada tot ce faci la Pc pe ce site-uri intri, ce tastezi, cu cine vorbesti pe mess etc?

Răspuns Câştigător
| slowswag a răspuns:

Ba cam da
e spionaj.

| ursachy explică (pentru slowswag):

Eu cred ca multi se folosesc de asta, firmele de cartier in general sa avem grija cu ele ce conturi tastam la pc sau ce plati virtuale efectuam

| slowswag a răspuns (pentru ursachy):

Da,exct

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E legal din pacate

| DNSK a răspuns:

Pana acum n-am avut probleme, sincer iti zic, da nici nu ma intind mai mult decat trebuie'. si.ce vrei sa faci? asta e: -?

| h3r a răspuns:

Adică el vede ce-ţi scriu ţie?
Ruşine.

| împartezâmbete a răspuns:

Exista politica interna a companiei, toate companiile au gestul acesta de politici, peste tot in lume este asa copilasi

| lavida a răspuns:

Ba da, dar nu avem ce face, acest lucru e spionaj numai ca e legal

| blacksoul69 a răspuns:

Nue ilegal, daca ati fi citit contractul la inceput bine puteati cere o remediere.