| gianinutza007 a întrebat:

Nu exista barbat care sa nu insele... dar nici femeie care sa nu i'o intoarca...happy adevarat?

Răspuns Câştigător
| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Nu este adevarat.Eu am fost inselata de...nu mai stiu numarul de aceeasi persoana.Asta nu a produs in sufletul meu decat repulsie si mi-am jurat sa nu fac lucrul asta cate zile voi avea.Pentru ca am vazut cata suferinta poate produce o placere de moment si ce urmari poate avea.

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred. Oamenii adevarati cu coloana vertebrala care isi iubesc si isi respecta partenerii, nu ii insala.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu e adevarat!

| Bacemi a răspuns:

Fals. Eu nu insel de exemplu. Sunt sigur ca mai sunt atat fete cat si baieti care nu inseala. Mai exista si persoane care iubesc sincer.

| Anca a răspuns:

Cred ca majoritatea creeaza o tara si cum majoritatea barbatilor inseala, atunci zicem DA laughing

Dar nu toate femeile o intorc!

mira
| mira a răspuns:

Viata este mult mai diversa decat in aceste panseuri ieftine.

| mihaela_7412 a răspuns:

Nu tot timpu dar daca vr sa te razbuni pe aceea pers o faci anumit numai ca sa ii arati ca daca el/ea poate poti si u

| BUBULINA a răspuns:

Nuuuuuu!

| daniela_7403 a răspuns:

Sigur ca nu! nu trebuie sa ne referim la toti, DA sint barbati care inseala(si inca multi), si DA sint femei care i-o ontorc, DAR sint si oameni fideli, atat cat barbati cat si femei... oamenii sunt foarte deversi...Eu nu cred in afirmatia ta, sincer!

| laptopnews a răspuns:

Depinde de barbat si femeie, de relatie si aventurahappy.

| assus a răspuns:

Exsita femeie care sa nu eu intoarca!

| no name a răspuns:

Nu chiar depinde de fiecare dar in mare parte asa-i suntem foarte razbunatoare cand suntem ranite, dar parerea mea este ca acela nu este barbat ce iseala!

| alex89 a răspuns:

O vb e sigura: "femeia in viata pana nu gusta a doua p. a nu se lasa"chiar daca e fericita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand inseli deja nu mai vorbesti despre un cuplu, casnicie; atunci se rupe filmul, trist.
Te gandesti la barbat ca la sex machine, in schimb nu e asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. daca eu care nu am crezut ca v oi face asa ceva, dupa ani de zile de nepasare din partea sotului, pe care nu l am iubit la inceput dar am ajuns sa l ador dupa casatorie, m am intors la dragostea din tinerete.nu am divortat dar cand am chef ma intalnesc cu celalalt.ma condamn singura pentru faptul ca si eu fac altei femei ce mi s a facut mie dar din moment ce sotul nu pare a fi deranjat de situatie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ffffff adevarat, m-am convins. Din pacate, asa este...

| cryssa_8542 a răspuns:

Nu este adevarat, oamenii care se iubesc cu adevarat nu se insealatongue... orice ar fi, fiindca un om care iubeste cu adevarat nu se uita si la alte persoane din jurtonguehee hee