| danielacs a întrebat:

Nu il mai suport! Fostul meu prieten imi spune ca sunt geloasa lui, dar spune asta sa ma necajeasca!crying Stie ca sunt geloasa si ma suna pe mine sa ma intrebe daca vrea prietena mea sa se intalneasca cu el! Si prietena mea se intalneste cu el si eu simt ca mor de ciuda X-(! Dar cand vad ca ma suna nu pot sa nu ii raspund! I-am zis sa nu ma mai sune pe mine dar tot invers face! Ce sa ii spun sa inceteze?! Sau cum sa il uit? Sa nu ma mai gandesc la el?

Răspuns Câştigător
| Just a kid a răspuns:

Ofofof si credeam ca numa fostul meu face faze tampitestraight face(mie mi-a cerut nr la o fata.mda.MIE mi la cerut.trecand peste)
uite ce e:el face asta DOAR CA SA TE OFTICI TU. bun gandind logic:1. daca ar vrea cu adevarat sa fie ceva intre el si ea ar sunao direct pe ea nu?
2. daca ar vrea sa fie cu ea si cu tine sa se rupa tot nu tear mai suna nici mkr pentru asta nu?
bun. el asteapta sa te duci la el si sa ii zici ca vai ca nu mai vb cu aia si ca hai sa ne impacam da tu fi fata desteapta si nu fa asta.cand te mai suna raspundei frumos si daca iti zice so suni pe pr ta zii pe cel mai calm si mai frumos ton din lume"bine"si fai jocu.sa piarda in propriul joc.ptr ca daca ii arati indiferenta 1. ori nu te mai suna pe tine ca nu i se va mai parea interesant ori 2.isi va da seama ca"nu-ti mai pasa de el"si isi va trage 2 palme si se va trezi.
u nu uita un lucru: OPUSUL DRAGOSTEI NU ESTE URA CI INDIFERENTAwinking
baftaa:*

3 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Fostul tau prieten e un mare idiot, si aia nu o poti numi prietena.
Fa-ti si tu alt prieten si pe el trateaza-l cu indiferenta chair daca e greu. demostreazai ca nu iti pasa ca sa o termine, s'au chiar ai putea sa ii spui ca nu te mai intereseaza, s'au cand te suna si te intreaba daca prietena ta vrea sa se intalneasca cu el, raspundei frumos ca si cum ar fi prietenul tau cel mai bun, in sensul da s'au vezi tu ca sa vada ca nu te afecteaza cu nimic, si cu timpu ia'ti distanta de prietena aia a ta!winking

| wanda a răspuns:

=]] esti cu el?:O

si iti cere sa ii zici prietenei tale sa se intalneaasca cu el?:O

vai ce prieten aistraight face! de prietena nu mai vorbim!

spune-i ca nu iti mai pasa de el si nici de prietena ta si ca le cumperi bilet dus(doar dus!)la dracu'winking

ce tampit! doar isi bate joc de tinewinking

| Missin`you` a răspuns:

Hey`devil cei cu tine?happy daca prietena ta se intalneste cu fostul inseamna ca nu te merita! chestiile astea nu se fac intre prietene!happy si nu` ii mai raspundehappy daca vede ca nu-i rasp la un moment dat inceteaza!happy eu zic sa nu te mai gandesty la el, si sa uiti si de el si de prietena ta!happy