| Andrei199114 a întrebat:

Nu imi place cum arat, consider ca nici o fata nu ma place. Ce as putea face sa schimb aceasta parere? Nu sunt o persoana nici grasa, nici foarte slaba.

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Sala. Dupa parerea mea fiecare baiat poate sa-si imbunatateasca sex-appeal'ul facand sala.
Si fii atent la treaba asta psihologica, daca tu nu crezi in tine, vrei sa creada altul/a? Fii increzator, dar nu extrem gen cu nasu' pe sus, mai modest.

Deasemenea ma intreb de ce ai tinut sa precizezi ca nu esti gras sau slab, de nenumarate ori am vazut tipi pe strada grasi sau fara pic de muschi cu bombe, ma intrebam cum naiba a facut laughing e vorba de carisma, de a fi interesant si interesat de tipa respectiva.
Preia initiativa, unele fete sunt submissive=supuse, nu le place sa conduca, deci invita in oras, vorbeste prin mesaje, inceputul e mai greu. Probabil esti si timid ( vad ca si pesimist ) nu e bine, schimba.

| sweetangels a răspuns:

Esti un iepure de camp. o sa ai si tu gagica. o mamica

| almaz a răspuns:

Îți lipsesște încrederea în sine. Există o metodă, care o să te ajute să devii încrezut în tine, eu îți recomand cu toată încrederea, SALA, ia-ți un abonament la sală, prima luna mari schimbări no să fie, dar trebuie să de disciplinezi și, în termen lung, eu te asigur că vei căpăta o încredere de sine, din momentul în care o să faci careva schimbări în stilul tău de viață, sala și antrenamentele cu greutăți ajută de fiecare dată, cunosc mulți oameni care și-au regăsit prin sală, poate pare puțin amuzant, dar....nu pot să-ți exprim asta prin cuvinte. Schimbă ceva la tine, să știi că a face ceva, chiar și a face nașpa, este superior a nu face nimic. Succese.