| Kay1 a întrebat:

Nu inteleg de ce baietii care nu au iubita sunt considerati prosti de unele persoane.
Nu stiu daca ati observat cand va intreaba ceva cum stati cu dragostea, daca aveti pe iubit/iubita si spuneti ca NU el considera ca nu ati avut niciodata chiar daca voi ati avut in trecut iubit/iubita dar v-ati despartit.
Voi vetele cum sunteti vazute cand spuneti ca nu aveti pe cineva sau daca spuneti ca nu ati avut niciodata pe cineva?

5 răspunsuri:
| Razvy112 a răspuns:

Omule cel mai bine este sa nu ai o iubita mai mult de 1 luna adica cv gen eu imi place sa stau ra strand sa am iubiri de o zi doua sa ma simt bine si eu si fata si gata... ce iti tr mai mult?

| BloodyDress a răspuns:

1.Pentru ca cei care sunt "smecheri" ar trebui sa aiba iubite dupa parerea unor bulangii straight face
2.Pai,sa zicem ca ma intreaba un baiat daca's singura.ii spun ca da, dar el nu ma vede fara "experienta' pentru ca sunt fata si se presupune ca ar fi trebuit sa am cel putin 2 iubiti...O alta idee proasta dupa parerea mea:p
Deci, da..nu am prieten, so what?!

| h3r a răspuns:

Hey, nu e asa. Nu sunt considerati prosti, prosti sunt cei care vorbesc fara a te cunoaste.
Depinde si de varsta, de exemplu, daca esti deja majora si afirmi ca nu ai avut niciodata prieten, ceilalti imediat te iau peste papuc si te judeca. Sa nu mai vorbim despre cei mici... care nu au deloc seriozitate in ei... pentru " dansi", este ceva foarte normal chiar si la varsta lor sa ai o gagicuta, de aceea iau totul in ras.
In general, baietii care nu au prietena sau nu au avut momentan sunt considerati fara experienta, nu fetele. Si asta pentru ca, de obicei un baiat face primul pas intr-o relatie si sunt mai tupeisti, de aici denota faptul ca cine nu are partenera nu are experienta.
Ma rog, e o prostie.
Pentru fete, nu e ceva absurd sa nu ai prieten.

| SakonSIUkon a răspuns:

Daca ii spune cineva ca e prost din cauza asta si el ia asta in seama atunci e cu adevarat prost, inteligent e sa ii ignori imi cer scuze daca te-am jignit cumva.

| MeteorFalls a răspuns:

Este vorba despre spiritul de turma, taticuwinking