| deadhoe a întrebat:

Oracol aiurea si lung:
1. Sunteti deseori ignorati in grupuri pe retele de socializare/in real? Va considerati niste persoane plictisitoare?

2. Va place sa petreceti timp singuri?

3. V-ati gandit vreodata ca nu va potriviti in aceasta lume?

4. V-ati gandit vreodata la faptul ca suntem doar niste atomi in universul asta si ca 'problemele' noastre nu reprezinta nimic, iar chestia asta vi s-a parut consolatoare? Am formulat chiar prost intrebarea, stiu. laughing

5. Am observat ca fetele sunt atrase si de baieti duri, dar si de cei sensibili si dulci. In schimb baietii sunt atrasi doar de fetele ingerasi. Prin fata rea nu ma refer la una fumatoare, clubber, care se... cu multi, ci la una dura, sadica. Ce tot nu am noroc atata?

6. Daca o fata nu are ochi frumosi, ci plictisitori si nespeciali, e un dealbreaker (nu o sa o aveti crush)?

7. V-ati simtit vreodata ciudat dupa ce ati schimbat melodia pe care ati ascultat-o, intr-una dintr-un gen de muzica total diferit fata de cea anterioara?

8. E cineva de aici care nu are cu cine sa planifice sa iasa impreuna, ci iese singur si in caz ca vede pe cineva cunoscut/necunoscut sta cu ala?

9. Ati observat ca fetele care sunt considerate/se considera frumoase, nu prea au alte hobby-uri/pasiuni in afara de make-up si fashion? (hai cu hate-ul triggersaurus)

10. Primiti multe notificari pe Facebook/Whatsapp/Instagram etc?

11. Frate stiu sunt obsedata rau de ceva timp cu chestia asta, dar cum arata 'schita" feței unei fete ideale pentru voi? Buzele, nasul (podul nasului in zona ochilor sa fie mai jos, mai low precum la asiatice sau nu), narile, ochii (pleoape, marimea irisului), barbia/maxilarul, pometii, sprancene. Adica spuneti pe rand cum sa fie, nu va cer sa-mi dati poza.

M-am gandit demult sa scriu un oracol aici si probabil intrebarile vi se par exagerate. Sunt cel mai emo user.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1. Sunteti deseori ignorati in grupuri pe retele de socializare/in real? Va considerati niste persoane plictisitoare?

pentru unele persoane care comunica doar prin a barfi sau a vorbi prosti nu am ce sa comunic cu ele, pentru persoane care le place știința, filozofia, tehnologia, religia nu ca am multe de discutat pe tema asta

2. Va place sa petreceti timp singuri?

cam da, dar e ok si cu cineva care gandeste rational

3. V-ati gandit vreodata ca nu va potriviti in aceasta lume?

cateodata da, dar cred ca daca studiezi natura umana vezi ca nu esti chiar asa unicat

4. V-ati gandit vreodata la faptul ca suntem doar niste atomi in universul asta si ca 'problemele' noastre nu reprezinta nimic, iar chestia asta vi s-a parut consolatoare? Am formulat chiar prost intrebarea, stiu. laughing

asta si suntem, copii stelelor, urmasi unei supernove si ca este un miracol ca existam, sansa era foarte mare sa nu existam

5. Am observat ca fetele sunt atrase si de baieti duri, dar si de cei sensibili si dulci. In schimb baietii sunt atrasi doar de fetele ingerasi. Prin fata rea nu ma refer la una fumatoare, clubber, care se... cu multi, ci la una dura, sadica. Ce tot nu am noroc atata?
ca asa esti programata genetica, ce sa faci

6. Daca o fata nu are ochi frumosi, ci plictisitori si nespeciali, e un dealbreaker (nu o sa o aveti crush)?
asta nu determinam noi pe cine sa placem si regiunea din spatele capului = creierul reptilean, ala se ocupa cu dorinta sexuala si cel emotional cu iubirea si cel rational nu stie ce naiba se petrece dar e constient

7. V-ati simtit vreodata ciudat dupa ce ati schimbat melodia pe care ati ascultat-o, intr-una dintr-un gen de muzica total diferit fata de cea anterioara?
da, asculta rammstein apoi o piesa dance sa vezi diferenta

8. E cineva de aici care nu are cu cine sa planifice sa iasa impreuna, ci iese singur si in caz ca vede pe cineva cunoscut/necunoscut sta cu ala?

da, daca vad pe cineva cunoscut stau cu el/ea

9. Ati observat ca fetele care sunt considerate/se considera frumoase, nu prea au alte hobby-uri/pasiuni in afara de make-up si fashion? (hai cu hate-ul triggersaurus)

nu au timp de ele

10. Primiti multe notificari pe Facebook/Whatsapp/Instagram etc?
nu

11. Frate stiu sunt obsedata rau de ceva timp cu chestia asta, dar cum arata 'schita" feței unei fete ideale pentru voi? Buzele, nasul (podul nasului in zona ochilor sa fie mai jos, mai low precum la asiatice sau nu), narile, ochii (pleoape, marimea irisului), barbia/maxilarul, pometii, sprancene. Adica spuneti pe rand cum sa fie, nu va cer sa-mi dati poza.

este greu de spus, ma atrag multe fete, dar am observat ca au fata simetrica si care arata ca de bebelus

| Freya1 a răspuns:

Nu
Da
Nu
Nu stiu ce vrei sa spui cu asta.
Cred ca fiecare om in parte are gusturi diferite.Deci posibilitatea sa o placa cineva si pe aceia e mare.
Nu
Eu nu sunt in situatia aceia, nu stiu restul.
Nu neaparat, dar sunt multe ce se considera frumoase dar nu constientizeaza ca machiajul e fumos nu ele.
Mnu neaparat pentru ca nu prea stau pe ele.Si oricum nu am pe oricine in lista sau telefon.
Sunt fata deci nu ma bag.
Posibil.

| Justme1997 a răspuns:

1. Da. Nu.
2 da
3 da
4 nu
5 nu stiu ce vrei sa raspund
6 nu
7nu
8 câteodată planific vu cineva alteori ies singură
9 nu cred, știu multe fete neatractive carora nu le pasă deloc de makeup l, fashion
10 nope
11 nu am așa ceva. Eu am o chestie pentru tipii cu plete, deci atât laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.nu
nu ma sonsider o persoanã plictisitoare

2. Da mult

3. Aceasta lume nu se potriveste cu mine.

4.da

5. Ciudat, mie imi plac doar fetele dure, daca e si sadicã e un bonus. Nu imi plac ingerasii, oricât de dragute ar fi.

6. Nu conteazã asa mult ochii, conteazã rãutatea din ei. Dacã sunt negrii e un bonus.

7. Da dead inside

8. Sunt lupul singuratic.

9.eu am obsevat ca doar fetele urâte sunt pasionate doar de makeup, cele frumoase nu se mai aranjeaza exagerat.

10. Din an in pasti, nu sunt activ pe conturi. Doar what’s up il folosesc si messenger.

11. Imi plac asiaticele/japonezele si cele mixate, asta e perfectã din punctul meu de vedere nota 11
https://s15.postimg.cc/......09_AE6.jpg

| deadhoe explică (pentru anonim_4396):

6. iti plac cei care arata rai?
9. aici m-am referit mai mult la fetele 'frumoase' in mod conventional, cele care arata mai 'ciudat' nu prea au aceste pasiuni, asa am observat
11. nu arata deloc a asiatica

| anonim_4396 a răspuns (pentru deadhoe):

6. Imi plac cei care se uita cu rautate.
8. Ciudat mi se pare cu mult makeup, sau sa aducã discutii despre asta indiferent cum arata.
11. Deloc? E ceva rasa mai specialã, se trage de acolo. Japonia, nu stiu dar mi se pare extrem de atragatoare. La fatã.

| deadhoe explică (pentru anonim_4396):

Nu arata deloc a japoneza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu.Cea mai plictisitoare
2.Da
3.Eh.Sunt altii care se potrivesc si mai puțin.
4.Nu.Nu are de ce să mă consoleze.
5.Sensibili si dulci, uh, ma excită numai sa văd cuvintele astea.
7.Nu ascult
8.Nu.
9.Imi place si sa citesclaughing
10.Nu am Facebook.

| Iunix a răspuns:

1) Da. Nu
2) Da
3)Nu
4)Nu, pentru mine problemele mele contează, lasă-n pace universu.
5) Nu-mi plac / urăsc fetele băiețoase.
6) Nu cred asta, toți ochii sunt frumoşi dacă şti să priveşti prin ei.
7)...
8) Aci sunt
9) Nu generaliza, pui nişte etichete aiurea.
10) Doar dacă sunt activ ( comentarii )
11)
Pfff
Fața ovală şi slăbuță, deschisă la culoare
Ochii frumoşi, măricei sau normali, nu prea contează culoarea.
Aş prefera verzi, albaştrii sau căprui.
Nasul mic şi trept.
Cuița mică cu buze normale, rozalii.
Părul lung, desfăcut ( niciodată prins ) şi eventual creț. Mi se pare superb.
Şi ochelarii pot fi un accesoriu care să o facă de 10 ori mai frumoasă.
Culoarea părului, normală, naturală. Să NU fie negru ( negru, negru, nu şaten ) să nu fie roşcat.

| SupMates a răspuns:

1.Adesea dar de obicei nu stau in grupurile care ma fac sa ma simt prost.
Plictisitor pentru mine poate este interesant pentru tine, aici sunt mai multe opini.

2.Ador sa fiu singur, lasat in pace, eu si gandurile mele happy

3. Uneori.

4.Da,chiar m-am gandit si chiar asa este, si cu toate astea in loc sa profitam de viata stiind ca nu conteaza preferam sa nu stricam obisnuitul curs al lucruri din viata unui om si sa facem totul sa se repete la nesfarsit...

5. Daca nu pot gasi o fata care sa ma accepte asa cum sunt prefer sa stau singur.
Si fetele sadice isi pot gasi jumatatea, cineva ca ele sau cineva care sa le inteleaga nevoie si dorintele.

6.Nu exista ochi plictisitori sau ochi nespeciali, fiecare are propriile trasaturi, asta facandul unicat si in consecinta special.

7.De obicei ascult doar melodii din acelasi gen de muzica.

8.Nu ies niciodata cu nimeni, prefer sa stau in casa si daca merg undeva din necesitate daca vad un cunoscut prefer sa il evit.

9.Nu neaparat, nu trebuie sa generalizam asa de mult, probabil ai doar exemple de genul in jurul tau care te fac sa crezi ca toate sunt asa.

10. Aproape niciuna, daca intru pe Facebook dupa 2 luni de inactivitate primesc vreo cerere de prietenie de la cine stie ce arab cam atat.

11.Fiecare baiat are propriile,, gusturi" si in acest caz gusturile nu se schimba si nu se discuta.

Oracol complet?

| deadhoe explică (pentru SupMates):

Nu e complet pentru ca nu ai descris ce trebuia la 11

| SupMates a răspuns (pentru deadhoe):

La 11 opinia personala cred ca o vrei.
Incerc sa imi fac o schita in cap cu o fata de care mi-ar placea.
Maxilar mediu, nasul cat de cat proportional cu fața, fața ceva mai ovala, parul lung, nu imi plac deloc fețele chinezoaicelor.Cam atat happy