| Ramona1992 a întrebat:

Nu inteleg de ce nu ma place? Sau ma place? Ne vedem in fiecare zi, ne ciondranim,nu imi da pace, tot timpul ma pitiga, ne certam, vorbim.Am fost la o petrecere si am dansat era cat pe ce sa ma sarute, dar s-a oprit, se uita in ochii mei zambea, dansam, si nu e prima oara cand face asa.Cand vorbeste cu mine se uita in ochii mei, pe prietena mea a sarutat-o pe obraz, pe mine pe frunte..Nu stiu ce sa cred..acum cand ne-am vazut nici nu a adus in poveste ceva de ce s-a intamplat la petrecere, tot timpul imi comenteaza. nu stiu ce vrea.Ma ajutati, va rog? happy

1 răspuns:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Te tachineaza, incearca sa-l ignori cateva zile sa vezi care este reactia luiwinking