| annna27claudia a întrebat:

Nu ma consider destul de buna pentru baiatul pe care il plac... cred ca asta ar fi o lipsa de încredere in mine. Sincer nu stiu ce sa fac, mi-e rusine sa vorbesc cu el pe camera desi mă sună cu dorinta sa ma vada, eu bag scuze. Nu il caut desi ma gândesc in fiecare zi la el, mi-e teama sa nu fie vreun interes la mijloc din partea lui.
Presimt ca o s-o gafez rau si o sa-l pierd. Sfaturi, va rog!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca esti mult prea micuta si imatura... da-i pace, daca nu te simti increzatoare in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gafezi monumental, ca de obicei de altfel! Nu mai caută pretexte și vorbește cu el dacă chiar îți place de el, nu eschiva propriile sentimente, te autosabotezi, așa nu o sa cunosti fericirea

| annna27claudia explică (pentru anonim_4396):

O sa incerc, fac tot posibilul sa nu am regrete dupa