| Mihai87 a întrebat:

Nu ma pot opri din a harțui femei mature. Iubita tatalui meu care e cu 27 de ani mai mare cu mine a renuntat sa mai fie cu el dupa ce am inceput sa o harțuiesc. Am o pasiune nestapanita pentru mature, trebuie sa consult un psihiatru?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca era rea merita

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca stii sa te porti, sa curtezi si ajungi si in pat cu ele, ar fi ok.
Dar daca nu si esti altfel, mergi la un cabinet psihologic, de barbat, si rezolva, pana nu esti batut sau dat in judecata.

| danbnz a răspuns:

Mai degraba un psihoterapeut.

Pasiunea pentru femei mature poate fi o chestie de gust sau preferinte sexuale si nu vad aici o problema.

Buba e la hartuire.
Dar cum spunea si Lenna... ce faci concret?

| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu-i pasiune, ci obsesie bolnavicoasa.
Da, ar trebui sa consulti un specialist.

| Andreeush a răspuns:

Evident, sau ție ți se pare normal comportamentul tău?

| Sofer a răspuns:

Renunta in a mai face asa ceva. Ce ai de castigat?

| Donsavas a răspuns:

Da,trebuie sa consulti un medic fiindca dependenta asta comportamentală e nesănătoasă și mai ales ilegală. Te pui în pericol.

| alina2k18 a răspuns:

Si cand te-ai trezit era dimineata, nu?winking
laughing

| Goete a răspuns:

Nu ai incredere suficienta in tine cat pentru a "hartui" tipe de varsta ta.

| Crackman a răspuns:

Faci ce crezi, pana nu ajungi la mititica sa nubte opresti totusi

| Paul754880338 a răspuns:

Daca termenul "hartuit" ar fi inlocuit cu "a face avansuri", intrebarea ar deveni un pic mai coerenta. Dar de ce sa te adresezi unui psihiatru? Speri ca acesta sa fie o femeie adulta de asemenea;-))? Este adevarat ca modul in care ne exprimam ne reprezinta?!

| lorena1gianinak a răspuns:

Da.consulta cat mai repede un pshiatru.Nu inteleg o chestie....Cum naiba le hartuiesti? Ce le faci? Cred ca cel mai important, de unde a pornit toata pasiunea asta a ta pentru femeile mai in varsta? e ceva din copilarie?

| godinkyz a răspuns:

Nu te opri