| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai am chef de viata... S-a terminat Narcisa Salbatica crying crying crying crying crying

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Vai vaaaai ce nenorocire
narcisa cãcãtzica

| swagMeOutBitch a răspuns:

Thoamne da u nu ai auzit de the vampire diaries? sau de pariu cu viata? ce om esti?:]]]

| spike625 a răspuns:

Esti un fraier.degeaba ewsti cu parazitii. popoinfectule.cel mai tare ma deranjeaza in aceasta tara ca e plina de dobitoci.cocalari ce nu stiu ce e aia cultura.de asta suntem asa saraci.imi pare rau stiu ca adevarul doare ba chiar oftica da trebuie sa fiu realist nu ca voi fraierii ce pun asemenea intrebari

| tesss a răspuns:

Esti brocolii la cap cum sa numai ai chef de viata uita-te la pariu cu viata

| ARSENÁL a răspuns:

Pot sa plang si eu cu tine? Iti imprumut si batistuta meabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai ca nu inteleg.Asa cocalar esti de ai avatar cu Parazitii si plangi dupa narcisa porno? Stii ca esti penibil, da?