| Andreea_3473 a întrebat:

Cum s-a terminat "Narcisa Salbatica"?
Foonda; x

Răspuns Câştigător
| Ionut6999 a răspuns:

1) nu s-a terminat, complet pentru. ca la toamna incepe un nou sezon, si uite cum: Narcisa si tudor se casatoresc, cei de la nunta, invitati, chelneri erau agenti politisti, deghizati deoarece cristian a zis ca inainte sa se predea ii va ucide pe narcisa si tudor. Cristian il inlocuieste pe soferul masinii in care era narcisa, si o duce acolo unde a avut loc accidentul in episodul 1, apoi o leaga si pune o bomba temporizata in masina. Tudor si stefan merg acolo. Stefan il suna pe cristian si zice ca daca narcisa si tudor mor si el moare, cristian se uita cu binoclul, si vazand ca stefan nu pleaca, se duce acolo sa o dezlege pe narcisa, insa cand sa se duca, apare angela sil impusca in picior, cristian se taraste pana acolo o scoate pe narcisa, si tudor il ea pe stefan si fuge, iar cristian ca sa nu fie arestat se baga in masina si explodeaza. Insa, in luna de miere, un chelner le da o sampanie otravita lui narcisa si tudor, in camera, iar ei beau, chelnerul era acela care ii tot zicea lui cristian sa fuga, sau daca vrei sa vezi totul ca lumea intra pe www.narcisasalbatica.a1.ro! Funda?

1 răspuns:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Poti urmari chiar tu de pe site-ul lor: http://narcisasalbatica.a1.ro/episoade.html.
Pa, pa!