| Pacifista a întrebat:

Nu mai pot. cedez, de fapt am cedat deja. vreau sa vorbesc cu cineva. am nevoie sa-i spun cuiva tot! e dispus cineva sa vorbeasca cu mine, sa ma asculte? un sfat? un numar de telefon, va rog?

16 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Vb eu cu tine daca doresti.iti las id in privat.suntem aici sa ne ajutam unii pe altii.stai linistita. orice problema are o solutiewinking

| Cita a răspuns:

Sigur,lasa-mi id tau prin mesaj, sau iti las eu nr meu de tel.

| Crisuc a răspuns:

Pi.siic => add daca ai nevoie de ajutor, poate ti-l pot oferi >big grin

| LuizaaxD a răspuns:

Te rog lasa-mi idul tau:*

| darkhell217 a răspuns:

Lasa-mi idul tau si o sa iti fiu alaturi daca ai nevoie happy

Răspuns utilizator avertizat
| noja11 a răspuns:

Sunt interesat de ce ai de zis si sa vad daca te pot ajuta. Id : eu_flaviu_94

| athos01 a răspuns:

Te ascult oricand.hai sa vb. pe mess.am id-ul mrns_adrian

| maiAm8conturi a răspuns:

Sa te ascult, poate! un sfat: nu mai pierde timpul pe net!
Vrei pe cineva sa te pupe in fund? plateste un lingau!

| DeniiIuu a răspuns:

Deni_4ever25

Te ascult cu mare placere;*

| miha345 a răspuns:

0742514053 is pe Orange daca vrei sa vb prin msg...

| 10051989 a răspuns:

In primul rnad te rog sa te linistesti si da-mi id tau si putem vb despre oricehappy:*

| lollypop_1621 a răspuns:

Te pot ajuta daca vrei, lasa-mi id-ul tauhappy

| Creatsa15 a răspuns:

Mady_creata1010 te astept:*

| Crissutza a răspuns:

Krissy_gab add si iti dau numarulhappy