| ccrank a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, un sfat, o parere, o indrumare, orice. Simt nevoie sa vorbesc cu cineva care sa ma inteleaga, sa ma ajute in orice fel, ma simt la pamant, ingenunchiat, aproape de depresie si multe altele. Daca vrea cineva sa vorbeasca cu mine si sa imi asculte golul poate sa imi lase in privat id-ul sau ceva de contact. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Juiceee a răspuns:

Am incercat sa iti las mesaj, dar sunt mica in rang, deci te rog da-mi tu mesaj cu id-ul tau. Id-ul personal nu vreau sa mi-l fac public.

Voi incerca sa te ajut atat cat pot, deci daca vrei, trimite mesaj cu id-ul. Nu e nevoie sa fii la pamant.^^

| ccrank explică (pentru Juiceee):

Ti-am lasat id-ul.

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Sa ghicesc! Esti un tip / o tipa putin confuza si ai vrea sa vorbesti cu cineva pentru a putea umplegolul de singuratate din inima te. Acum intrebarea mea este de ce?

| ccrank explică (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Nu-i vorba numai despre asta.