| dincolodevise a întrebat:

cand m-am certat cu prietenul meu i-am zis sa nu mai vorbeasca cu mine, iar el a facut exact ca mine.credeti ca daca a facut asta nu ma iubeste? ce sa fac? eu vreau sa vorbesc cu el, dar totusi nu cred ca a-si vrea sa cedez eu si sa-i trimit sms...

6 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Multi baieti pica testul asta.
"Pleaca si nu te mai intoarce"="Stai langa mine si nu ma lasa"
Cand spune o fata asa ceva, trebuie sa faci exact pe dos.

Stiu ca vroaia sa vezi daca te iubeste si tine la tine si daca o sa te mai caute dar nu este o metoda buna.
De obicei la aspectele astea baietii cam esueaza si nu persista.

Vrei sa fi cu el?
Il iubesti?
Pui orgoliul in fata dragostei?

Daca-l vrei inapoi, calcati pe orgoliu si contacteaza-l.

Desigur, eu nu va stiu povestea si nu stiu cum este el si ce a facut.

Este viata ta si este alegerea ta si faci ce vrei.

| Picasso a răspuns:

laughing)
auci!
Pai intr-un fel ai facut bine! stiu ca il placi dar daca sti sa il "joci" bine o sa fie al tau, incearca sa fi indiferenta, dar cand va atacati cu priviri.smug zambeste`i!
Daca sti sa il seduci e al tau, dar mai tinel in suspans! totul depinde de tine smug
succes

| Hombre a răspuns:

Bun baiat, ascultător si ai grije ce mai ceri, ai vrut să-l faci să sufere si ai luat-o in mână, acum suferi tu.laughing

| albastrualb77 a răspuns:

Nu nu ceda, mai asteapta chiar daca tu suferi, daca te iubeste cu adevarat, va ceda el, ei nu rezista atat de mult ca noi.

| calin3003 a răspuns:

Esti o fata care nu prea stie ce vrea...

| Aryan_1686 a răspuns:

NU ceda este partea proasta a unei femei, daca tine la tine cu adevarat v-a veni sa va impacati sau daca ti se pare ca vrea sa se intoarca atunci ajuta-l cu un impuls.Bafta in relatia voastra