| Marynna a întrebat:

Nu mai suport! Am cunoscut un baiat in grecia, el este din bucuresti, eu sunt din craiova, eu am 13 ani, el 12, am vorbit putin la inceput, dupa care vreo 5 zile pauza.Insa,in ultima zi(plecam in aceeasi zi) am vorbit cu el tot timpul cand am stat la plaja, iar seara ne-am intalnit intamplator si am decis sa mergem impreuna prin statiune.De atunci, mi-e gandul numai la el. Mi-a dat id-ul lui de mess, insa nu m-a acceptat inca.
Ce sa fac pentru a remedia situatia? Tot timpul ma gandesc la el

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Bucuresti-Craiova, cat este, vreo 200 km? Nu sunteti asa departe unul de altul. Mai pune la socoteala si faptul ca peste 7 ani vei ajunge poate la o facultate in Bucuresti.
Insa ar fi bine ca sa ramaneti doar amici deocamdata, pana va fi ca imprejurarile sa va aduca aproape unul de altul.

| aangelia a răspuns:

Nu te mai gandi; la baieti de la 13 ani! si in plus este mai mic decat tine, nu prea cred ca are minte la 12 ani.ai toata viata in fata.

| SweetGirl_9181 a răspuns:

Poate ca nu te place sau nu simte nimic pentru tine! Cel mai bine ar fi fost sa ii spui ca il placi! Poate lucrurile ar fi stat altfel!

| mikidutsa a răspuns:

Gaseste ceva constructiv, ceva care sa te faca sa-ti iei gandul de la el, sa-l uiti incetul cu incetulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti da el accept eu cred ca nu mai are rost sa iti faci sperante sau nu ai nr de telefon incearca sa faci rost de el daca nu uital esti tanara esti mik iar nu e bine sa ti la cineva de la ani astia tear putea afecta in relatiile urmatoare contacteazam la id asta deny_yubareatzza si mai vb

| Dorian_3315 a răspuns:

Relatile de la distanta nu tin caseste-ti altulwinking