| Un NiMeNi CeLeBrU a întrebat:

Nu merge sa copiez un film pe cd. ce alt program exista? sau ce pasi trebuie sa urmez pentru nero, poate nu fac bine

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Dar tu cum ai incercat sa il copiezi? vezi ca ai nevoie de Nero.

| Un NiMeNi CeLeBrU explică:

Nu merge, imi apare ca se copiaza pe cd si cand il bag din nou nu apare nimic pe elsad

| sinblade27 a răspuns:

Trebuie sa verifici in primul rand daca filmul are max 700 de MB max suportat de un cd dai un click dreapta pe el si vezi daca se incadreaza iar 2 deschizi nero smat dai make data cd dai add la film daca nu te descurci asa pur si simplu trage-l in nero si ai burn.
Atentie daca fisierul e mai mare decat un cd nu o sa te lase sa il scrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste BurnAWare e simplu de folositwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti prost sau proasta