| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi-a venit ciclul luna trecuta. Am facut`o neprotejat, nu a lasat in mine, pana acu nu am avut probleme.Am facut 2 teste de sarcina (mai iefine) si mi-au iesit negative. credeti ca e vorba de o sarcina? Multumesc

3 răspunsuri:
| RANGE a răspuns:

Nu esti, daca ti-a iesit negativ

| PGLskreach a răspuns:

Nici mie nu mi-a venit cred ca sunt insarcinat. M-am ars in cur de prea multe ori neprotejat.

| PGLskreach a răspuns:

Nici mie nu mi-a venit luna aceasta, cred ca sunt insarcinat. E nasol cand te arzi in cur neprotejat.