| ilonna a întrebat:

Buna am o problema care ma sperie in febroarie am facut sex neprotejat si mi-a venit ciclul pe 29 martie si acum pe 30 aprilie si nu mi-a venit nici simptomele nu le am. Pana sa-mi vina ciclu luna trecuta am facut 3 teste si au iesit negative.

5 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Trebuie doar sa nu mai fii stresata. Din cauza stresului intarzie foarte mult, pentru ca asa mi s-a intamplat si mie, relaxeazate si o sa fie bine.

| Cocoa a răspuns:

Si care e intrebarea?!

| ShiFT_7270 a răspuns:

Mai bine discuti cu un doctor ginecolog, sau daca nu, cu cineva apropriat tie (mama, prietena). Sfaturile lor te vor ajuta mai mult de cat sfaturile noastrewinking Bafta multa!

| byanka_6880 a răspuns:

O sa iti vina stai linistita:* si eu am patit s eu lfl:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu iti face griji. Se intampla sa si intarzie. Poate ai racit sau eu stiu. Mai asteapta si nu iti face probleme. Eu cred ca o sa fii ok mai ales daca ti-ai facut si testele. Si pe viitor incearca anticonceptionalelewinking iti regleaza si menstruatia si sunt bune pentru mai multe chestii.