| Derkes a întrebat:

Nu pot sa imi fac o relatie serioasa -_-. Eu vreau dar parca ma simt mult mai bine singur, sa fac eu ce vreau, sa nu am obligatii aiurea. Am aproape 20 de ani si ma simt ciudat, prevad ca voi fi singur toata viata.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar nu stai cu frica ca vei fi mintit sau inselat, fie sa stea pe interes cu tine. De multe ori singuratatea e mai buna decat compania, iti trebuie un motan sa ai companie sa mai razi de el cand miorlaie prin casa.

| RAY a răspuns:

Eu cred ca nu ai gasit ceea ce vrei sau esti dezamagit de ceea ce ai gasit,asa ca acum numai vrei nimic,dar asta nu e o solutie,cei drept fete sincere, serioase mai rar, e plina tara asta de curve, tarfe, ipocrite, materialiste

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care vei ramane intreaga viata celibatar, nu vei fi nici primul nici singurul si in mod sigur nici ultimul barbat holtei. Asta depinde de firea, convingerea si alegerea fiecarui barbat care alege burlacia ca mod de viata. Sanatate!

| Mosotti a răspuns:

Pai daca te simti mai bine singur e perfect, unde e problema? Stai singur si gata. Nu cont ca vei fi singur mereu daca iti place mult mai mult decat intr-o relatie.

Asa singur faci ce vrei, cand vrei, nu depinzi de nimeni, nu ca ea vrea altceva, tu altceva, si probleme de genul.

| Andreeush a răspuns:

Nu spune nimeni că trebuie să ai acum o relație.
Fă ceea ce simți.

| Sofer a răspuns:

Nu ai gasit fata potrivita. cum nici eu nu am gasit si tot singur stau.

| Plato a răspuns:

E ok, poate e doar o perioada. Esti foarte tanar, chiar nu are rost sa folosim expresii de genul "toata viata". Stai singur, daca asa simti acum, iti va trece.

| Clytia a răspuns:

Te simți mai bine singur pentru că nu ai întâlnit fata potrivită. Și să știi că nu toate fetele sunt posesive, poți să faci cam ce vrei dacă nu vorbim de înșelat.