| BuzduganDinu a întrebat:

Nu pot sa intru pe Messenger de vreo 1-2 Saptamani, va rog ajutati-ma!

Cineva mi-a aflat parola si cand dau Forgot Password imi zice ca nu pot reseta parola Online!

Va rog frumos ajutati-ma!
Dau Funda si nu Raman Dator!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acea persoana a schimbat parola si nu mai poti face nimic. Alt ID.

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Pai simplu : vezi acolo jos unde intri pe mess dai acolo forgot password completezi datele care leai scris cand ai facut emailu-l si apoi scrii emailul si iti recuperezi parola...

| MiHaI a răspuns:

Daca iti mai etii exact datele cu care ai facut id poti daca nu adio sau poti sa gasesti persoana aia si sa iti spuna parolawinking

| Nero_1949 a răspuns:

Intra in mail si schiba de acolo parola! adica poate inca esti logat pe acel comp pe mail sau dai de acolo forgot pass. spor 1

| Elizabethe a răspuns:

1. scrie adresa ta de e-mai ( ************ )
2. cunosti persoana? raspunde (informatii)
3. incearca sa ghicesti parola asa cum ti-a facut el/ea
4.cauta pe,, Internet,, cum sa spargi parole si i-o spui doar daca si el/ea ti-o spune si functioneaza ( razbunare)

5. Fa-ti alt yahoo! big grin

6. sper ca te-am ajutat happy