| EmZoTeck a întrebat:

am intampinat si eu o problema.
Aseara eram pe idu meu de messenger am stat cat am stat am inchis pc si a 2 a zi sa intru din nou pe idu meu ma trezesc ca-mi zice wrong password, am facut acei pasi cu forgot password de la yahoo scriu id, si acel cod si cand dau next imi zice ca idu meu nu i se poate reseta parola online http://imageshack.us/photo/my-images/444/91329262.png/ am incercat si pe yahoo.com am dat la toate optiunile si degeaba...am incercat pe alt id si mergea... plz help!

2 răspunsuri:
| EmZoTeck explică:

Pe gmail am inteles ca 1000 de conturi se pierd lunar happy asa ca prefer sa nu...big grin

| SRDC a răspuns:

Indiferent ce s-a intamplat yahoo oricum e pe moarte, de ceva timp numai probleme are, iti recomand gmail.