| KassiaXdRo20 a întrebat:

Stie cineva cum poti vedea mesajele si pozele sterse de pe messenger, Facebook? Un prieten mi-a trimis o poza si a sters-o repede, n-am apucat s-o vad. Stiti cum as putea s-o vad, m-am uitat pe Youtube la tutoriale si am gasit o aplicatie care arata poze/mesaje, doar ca era prea tarziu ca imi daduse poza pe care a sters-o, dupa ce am instalat eu aplicatia. Daca stiti cum, va rog sa ma ajutati! Multumesc!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum sa vezi mesajele sterse; pozele, daca ti le descarca aplicatia ta automat in telefon, si orice altceva similar, ar fi "posibil"; dar altfel, nu poti vedea ceva "Sters" dintr-o conversatie pe messenger.