| Houselaurie a întrebat:

Nu stiu ce e cu aceasta fata, sunt cu ea de 2 saptamana, vorbim la tel, ne-am intalnit de 3 ori, ne-am sarutat si la prima intalnire, arata ca ii place de mine, la inceput tragea de mine mult, acum parca s-au schimbat rolurile. duminica ne-am intalnit ultima data, am dus-o la o pizza, i-am luat o bratara faenuta, ne-am sarutat, ne-am plimbat, am discutat. observ ca se cam supara repede, adica a avut 2 3 zile cam marti joia trecuta, se supara din orice prostioara.inca nu i-am zis ca vreau sa fie cu mine, am avut o discutie cu ea ca vreau o rel de lunga durata, ea a zis ca pentru asta trebuiesc multe, chiar la urm intalnire vroiam sa ii iau primul trandafir, si sa ii spun ca vreau ca acesta sa fie inceputul iubirii noastre. dar luni pe la 1 am vb cu ea, si avea poza la avatar cu un baiat, doar baiatul in poza, nu am bagat in seama, si aseara, am intrat pe facebookul ei si am vazut ca i-a dat comentariu ca ce superba poza, nu ca tu nu ai fi.si like la mai multe poze.pai,daca eu vorbesc cu ea ne intelegem avea poze si cu mine facute duminica pe la cetate, de ce a pus cu ala.seara o sun nu raspunde, dau 2 mesaje, azi dimineata, mesaj raspunde greu si asa scurt, parca nu mai are chef de vb.nu stiu cu ce am putut gresi.eu nu as vrea sa o pierd, as lasa sa nu ii mai dau nici eu mesaj, tel sa vad cand ma cauta.pai nu zic sa nu vorbeasca cu baieti dar eu sunt cu ea, de putin timp, recunosc, si pune poza cu altu? dar prieten nu are. nu stiu, spuneti voi pls ce e de facut.cu mine se vedea pe ea ca se simte bine, dar la tel mesaje e altfel in ulimele zile. i-am zis hai azi la o plimbare de ieri, ea ca na e obosita ca de acum incepe si scoala, am zis sa nu o mai sacai, mai las un timp.multumesc.

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Heii!
S-ar putea sa fie o cunostinta.thinking Intreab-o si tu sa fii sigur!
Daca spune acelasi lucru [ca e obosita si chestii],inseamna ca iti ascunde ceva.
Spune-i ca atat timp cat nu vrea sa iti spuna adevaru`,sa nu te mai caute, iar atunci cand va vrea sa vorbeasca, sa iti dea un telefon sau un mesaj.
Bafta si ai grija ce faci!winking

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu cred ca s-a speriat cand a auzit de relatie serioasa in care "trebuie multe"m poate a crezut ca doar vrei sa te culci cu ea. las-o putin cateva zile dar daca iti place de ea vb cu ea si impacativa.

| RicăPăturică a răspuns:

Frate esti cumva din Deva?