| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Nu stiu ce mai simt pentru el...thinking Il iubeam enorm si as fi facut orice pentru el. m-am certat cu fratele meu pentru el. El mi-a dat papucii si m-a ranit enorm. Am plans foarte mult dupa el, dar chiar daca el a gresit tot eu l-am cautat sa ne impacam. Am observat ca s-a schimbat(nu mai era baiatul dulce, aducea mereu vorba de sex, zicea ca nu vrea sa fie cu mine). Am renuntat si mi-am gasit pe altul. Eram cu altul, dar tot la el ma gandeam, plangeam seara de seara dupa el. Apoi am intalnit un alt baiat. relatia cu el nu a tinut(de fapt nu a fost o relatie pentru ca a durat doar 3 zile). Cred ca m-am atasat de tipul respectiv. Apoi l-am cautat pe fostul si el mi-a zis ca vrea sa ne vedem. Eram convinsa ca il iubesc, dar nu stiu. Nu ma mai atragea la fel ca atunci. Il sarutam, dar ma gandeam la cu totul altceva. Imi e dor de el nu zic ca nu(acum ne-am impacat pentru ca mi-a zis ca vrea sa ne mai dam o sansa). El e plecat din oras si m-am revazut cu tipul cu care am stat 3 zile si m-a luat valul pur si simplu: l-am sarutat. Nu stiu ce mai simt. Nu-l mai iubesc sau sunt doar confuza? El acum imi spune ca vrea sa fie cu mine, dar eu nu stiu ce sa mai cred. E posibil sa-l fi uitat? Nu pot spune ca-l iubesc pe cel cu care am stat 3 zile. sau nici eu nu stiu. Ce sa fac ca sa-mi dau seama ce simt pentru el? Sa renunt sa ma mai vad cu fostul. Nu vreau sa-l pierd mai ales acum cand el vrea sa fie cu mine. pls helpsadfunda

Răspuns Câştigător
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Nu te mai stresa atat.Vad ca esti oricum foarte confuza.Nu te mai gandi vreo saptamana la baieti. Ia o pauza si tu, elibereaza-ti mintea ca prea sari din bratele unuia in bratele celuilalt.Nici tu nu mai stii pe care-l vrei.Ai ajuns in extrema:la inceput plangeai dupa unu, acum te vor doi si nu faci fata situatiei; e prea mult pentru tine, si nu mai stii cum sa reactionezi. Stai cateva zile fara ei, dupa care gandeste situatia detasat, fara sa te mai gandesti atat la ce a fost, ai plans, l-ai iubit, ai stat 3 zile...etc.Fi mai relaxata si nu te mai dispera atata dupa baieti. crede-ma ca nu-i iubesti asa cum ti se pare doar dupa 3 zile sau stiu eu.Astea trec cu timpul.

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Mai bine lasa-i balta pe toti acei baietioh go on

| teroalex008 a răspuns:

Daca il iubesti atat de mult pe acel baiat eu zic sa ramai doar cu el dar din moment ce a vrut sa va despartiti din cauza sexului nu stiu ce sa zic, sau poate v-ati despartit din alta cauza. Oricum poate ca baiatul ala cu care esti de 3 zile a inceput sa tina la tine asa ca mai bine spune-i ca vrti so luati o pauza pana sa iti dai seama ce vrei.

| CatalinInside a răspuns:

Ai suferit asa de mult dupa el, incat acum ai prins un pic de ura pe el. Mai stai cu el inca 2-3 saptamani si vezi ce se intampla, daca chiar nu mai simti nimic pentru el, nu are rost sa-ti bati joc de el, sunt sigur ca va intelege, mai ales dupa ce in prima faza ti-a dat el "papuci"

| Pac a răspuns:

Tipic femeilor happy
Nu am ce sfat sa iti dau, fa ce simti.asa sunteti toate laughing

| Pac a răspuns:

Tipic femeilor happy