| AloneInTheDarkness a întrebat:

Nu stiu ce sa vorbesc cu iubita, mereu cand vorbim la telefon sau mess zicem doua cuvinte si apoi numai zice niciunul nimic, si mereu ne certam din cauza asta (tin sa mentionez ca suntem intr-o relatie la distanta).Va rog ajutat-ma crying

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cum spuneam relațiile la distanță nu merg...

| ɱɨƙӭ a răspuns:

Buna AloneInTheDarkness!

Pai daca nu aveti ce discuta..inseamna ca nu va potriviti.

Bafta! happy

| AloneInTheDarkness explică (pentru Azµre):

Raspunsul tau nu ma ajuta la nimic

| Azµre a răspuns (pentru AloneInTheDarkness):

Au mai fost postări pe tema asta, mă gândeam că le-ai citit înainte să postezi.
Cel mai bine ai avea o discuție cu ea și vezi ce spune. Să nu spun că ar fi bine să te duci acolo de unde e ea și să o suni să iasă afară să vezi cum reacționează.

| AloneInTheDarkness explică (pentru Azµre):

Numai e nevoie...ne-am despartit deja

| Azµre a răspuns (pentru AloneInTheDarkness):

De ce așa? Serios hai să vprbim pe privat m-ai facut curios. Dă-mi un add pe messenger azure. b126149

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu exista comunicare nu exista nici relatie.

| LineGuide a răspuns:

O relatie la distanta nu merge, deoarece nu poti sti cum e ea de fapt si cum e cu tine.Ea poate sa aiba un iubit si pe tine sa te tina ca pe un iubit de "serviciu".
Mult noroc!