| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Nu stiu cum sa ma exprim. Menstruatia mea din ultimile 2 luni a fost aiurea rau. mai deschisa la culoare si imi venea mai putin... adica in cantitati mai mici decat altadata, dar m`a tinut normal [ 3-4 zile cum ma tine de obicei ]. Oare din ce cauza e asa? Tin sa precizez ca nu am mai facut sex de 4 luni...

Plz... raspunsuri de la cei care stiu foarte bine de ce se intampla asta.

1 răspuns:
| BiancaB a răspuns:

Posibil sa fi racit, nu iti dau un raspuns sigur, numai ca mie mi se mai intampla asa :*